par mums
darbības veidi
mūsu objekti
jaunumi
vakances
kontakti
lapas karte

"REMUS" piedāvā pakalpojumus dzīvojamo ēku, biroju, klientu apkalpošanas centru un citu sabiedrisko, kā arī rūpniecisko ēku (ražošanas telpu, noliktavu u. tml.) elektroinstalāciju ierīkošanā:

  • tehniskās konsultācijas un projektēšanas darbi ražošanas, kā arī sabiedriskajiem objektiem un dzīvojamām ēkām;
  • iekšējā elektroinstalācijas montāža;
  • iekšējā teritoriju un māju fasāžu apgaismes sistēmu montāža;
  • elektroiekārtu montāža un ēku elektroapgādes (elektroapgādes pievadu, elektroenerģijas uzskaišu, stāvvadu, elektrosadaļu un tīklu, garantētās barošanas sistēmu u. c.) ierīkošana;
  • ēku elektroinstalācijas sistēmu uzturēšana ekspluatācijas kārtībā.

"REMUS" darbinieku pieredze elektroinstalāciju projektēšanā un ierīkošanas darbu izpildē pasūtītājam ļauj būtiski samazināt ar elektroenerģijas padeves tīkla ierīkošanu saistītos plānotos izdevumus, kā arī novērst neplānotos.

"REMUS" speciālisti sevi ir pierādījuši kā uzticami un profesionāli partneri, tādēļ uzņēmumam tiek uzticēti objekti, kuru izbūve ir sarežģīta vai saistīta ar specifiskiem apstākļiem, piemēram, "gudro māju" elektroinstalācijas izbūve, panākot saskaņotu un loģisku elektroietaišu darbību, kā arī apakšstaciju elektroinstalācijas darbi, darbi augstumā vai sprādzienbīstamā vidē un darbi, kas veicami, nepārtraucot spriegumu elektroenerģijas lietotājiem.

Objektu galerija