par mums
darbības veidi
mūsu objekti
jaunumi
vakances
kontakti
lapas karte

Sekojot savai misijai, "REMUS" veiksmīgi darbojas trīs pakalpojumu sniegšanas jomās – būvniecībā, enerģētikā un inženiertīklu risinājumos.

"REMUS" specializācija ļauj piedāvāt pasūtītājiem pakalpojumus, kas nodrošina pilnu objekta izbūves darbu ciklu, sākot no elektroapgādes sistēmas un inženierkomunikāciju (ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumtīklu un gāzes) izbūves līdz pat ēkas būvniecības darbu izpildei.

Katrā no minētajām darbības nozarēm "REMUS" saviem pasūtītājiem piedāvā atsevišķu tehnoloģiski sarežģītu objektu būvniecības darbu izpildi:

  • enerģētikā – apakšstaciju, sadales punktu, elektropārvades gaisvadu un kabeļu līnijas, kā arī HES un TEC būvju un agregātu būvniecība, remonts un rekonstrukcija.
  • inženiertīklu risinājumos – vietējo un maģistrālo siltumtrašu, ūdensvadu un kanalizācijas, attīrīšanas ietaišu, gāzesvadu būvniecība, remonts un rekonstrukcija.
  • būvniecībā – ražošanas, sabiedrisko un dzīvojamo ēku būvniecība, remonts un rekonstrukcija, kā arī ēku elektroinstalācijas projektēšana un montāža.

Paralēli esošajiem pakalpojumiem notiek pastāvīga piedāvāto pakalpojumu klāsta paplašināšana. Tā, piemēram, kopš 1996. gada "REMUS" veic bāzes staciju projektēšanas un būvniecības darbus mobilo sakaru operatoriem. "REMUS" bija arī pirmais uzņēmums Latvijā, kas sāka veikt cauruļvadu un sakaru kanālu ierīkošanu, izmantojot beztranšeju tehnoloģiju.

"REMUS" piedāvājums ietver arī nestandarta konstrukciju projektēšanu un būvniecību, negabarīta kravu pārvadājumus, vietējos kravu pārvadājumus, kā arī autoceltņu, ekskavatoru un citas būvniecības tehnikas izmantošanas pakalpojumus.